Zoznam škôl

Zúčastnené školy a pedagógovia


Rok 2013 - 2014

Obchodná akadémia Považská Bystrica, Ing. Miriam Lidajová

Obchodná akadémia Žilina, Ing. Lenka Synáková

Obchodná akadémia Bratislava, Simona Priecelová

Obchodná akadémia Žilina, Ing. Renáta Fojcíková

Gymnázium Detva, Mgr. Bartolomej Szakál

Gymnázium Viliama Paulinyho – Tótha Martin, PaedDr. Pavol Stach

Gymnázium bilingválne Žilina, Mgr. Marek Matuška

Gymnázium Turzovka, Jana Belková

Gymnázium Mercury Bratislava, Marianna Blašková

Gymnázium Žilina, Viktor Tanító

1. súkromné gymnázium Bratislava, Anna Michalková

Gymnázium Bratislava, Ing. Martina Záhumenská

SPŠ dopravná Trnava, Ing. Zuzana Kudláčová

SOŠ hotelových služieb a obchodu Nové Zámky, Ing. Renáta Farkašová

SOŠ Revúca, Ing. Korimová Dáša

SPŠ stavebná Trnava, Ing. Marta Fančovičová

SPŠ dopravná Trnava, Ing. Zdenka Pősingerová

SOŠ Bardejov, Mgr. Katarína Fottová


Rok 2012 - 2013

Stredná odborná škola obchodu a služieb , Nové Zámky / Ing. Henrieta Takácsová

Združená stredná škola polytechnická , Liptovský Mikuláš / Ing. Malvína Fuzáková Dvorožňáková

Gymnázium P. O. Hviezdoslava , Dolný Kubín / Matúš Chren

Gymnázium , Partizánske / Mgr. Andrea Bartlová

Gymnázium , Detva / Mgr. Jana Bohušová

Gymnázium F. G. Lorcu , Bratislava / Alexandra Chovanová

Gymnázium Reformovanej kresťanskej cirkvi s VJM , Levice / PaedDr. Ján Kluch

Gymnázium , Poprad / Iveta Šatanková

Obchodná akadémia , Trebišov / Ing. Eva Valisková-Timečková

Obchodná akadémia , Trebišov / Ing. Monika Pačová

Škola pre mimoriadne nadané deti a Gymnázium , Bratislava / Tomáš Kapuscinský

Gymnázium Pavla Horova , Michalovce / Juraj Štunda

Gymnázium Ľudovíta Štúra , Trenčín / Mária Tinková

Súkromné športové gymnázium , Košice / Silvia Šimková

Gymnázium , Žilina / Ing. Katarína Fecmanová

Gymnázium bilingválne , Žilina / Ivana Horecká

Gymnazium sv. Andreja , Ružomberok / Janka Sekanová

Gymnázium , Bratislava / Mgr. Zlata Halahijová

Obchodná akadémia , Žilina / Ing. Oľga Krížová

Obchodná akadémia , Žilina / Ing. Ľubica Jamborová

Sukromná stredná umelecká škola Dizajnu , Bratislava / Saskia Repčíková

Stredná priemyselná škola , Snina / Jarmila Kuriljuková

1. súkromné gymnázium , Bratislava / Dana Palacková

Obchodná akadémia , Trebišov / Ing. Mária Smandrová

Obchodná akadémia , Žilina / Ing. Marta Berešíková

Stredná odborná škola , Dobšiná / Ing. Zuzana Tomášiková

SPŠ dopravná , Trnava / Ing. Ľubica Gergelyová

Stredná odborná škola , Ilava / Ing. Ľubica Krpelanová

Súkromné gymnázium Mercury , Bratislava / Ing. Martina Maňáková

Obchodná akadémia , Považská Bystrica / Ing. Miriam Lidajová


Rok 2011-2012

Obchodná akadémia, Trebišov / Ing. Monika Pačová

Gymnázium, Bratislava 4 / Róbert Mezei

Cirkevné gymnázium sv.Františka z Assisi, Vranov / Ing.Bernardína Jedináková

Evanjelické gymnázium, Liptovský Mikuláš / Ing. Jana Mudroňová

Gymnázium, Tvrdošín / Jaroslav Broz

Súkromná obchodná akadémia, Považská Bystrica / Mária Kostková

Evanjelické gymnázium, Liptovský Mikuláš / Patrik Fuzák

Súkromné gymnázium, Košice / Veronika Temkovitzová

Gymnázium, Zvolen / Mgr. Katarína Vozárová

Gymnázium, Partizánske / PaedDr. Darina Fedorová

Cirkevné gymnázium sv.Františka z Assisi, Vranov / PaedDr.Marián Babej

Stredná odborná škola, Hlohovec / Ing. Jana Čiderová

Súkromné gymnázium,Žilina / Emília Korenčiaková

Gymnázium bilingválne, Žilina / Mgr. Juraj Ferko

Súkromná stredná odborná škola hutnícka, Podbrezová / Ing. Miriam Pindiaková

Gymnázium, Považská Bystrica / Eva Žernovičová

Gymnázium, Spišská Stará Ves / PhDr.Miroslav Zelina

Súkromné gymnázium, Košice / Lucia Michalekova

Gymnázium Alberta Einsteina, Bratislava / Mgr. Diana Kissová

Katolícke gymnázium Štefana Moysesa , Banská Bystrica / Mária Marková

Gymnázium J. Papánka, Bratislava / Ivan Čuhár

Gymnázium, Tvrdošín / Monika Hladká

Cirkevné gymnázium sv.Františka z Assisi, Vranov / Ing.Jaroslava Babejová

Gymnázium Ivana Kupca, Hlohovec / Martina Vranikovičova

Stredná priemyselná škola, Bardejov / Mgr. Katarína Fottová

 Obchodná akadémia, Trebišov / Ing. Beáta Andrášová

Stredná odborná škola, Humenné / Anna Holodová

SOŠT Tlmače, Tlmače / Bronislava Havranová

Súkromná stredná odborná škola,Poprad / Ing. Ľubica Nemcová

Gymnázium Antona Bernoláka, Námestovo / Ľubica Floreková

Obchodná akadémia, Senica / Ing. Jana Sakmárová

Gymnázium M.M. Hodžu, Liptovský Mikuláš / PhDr. Daneková Eva

Gymnázium M.M. Hodžu, Liptovský Mikuláš / Mgr. Hollá Marcela

Gymnázium M.M. Hodžu, Liptovský Mikuláš / Mgr. Marková Iveta

SOŠ-Szakközépiskola, Košice / Ing. Tímea Dulinová

Cirkevné gymnázium sv. Jána Krstiteľa, Trebišov / Ing. Dana Tothová

Gymnázium Mateja Hrebendu, Hnúšťa / Nadežda Miháľová

Gymnazium sv. Jana Bosca, Nová Dubnica / PhDr. Nadezda Kocisova

Gymnázium, Žilina / Ing. Mgr. František Mudrík

Stredná priemyselná škola, Košice / Katarina Gombalova

Gymnazium sv. Jana Bosca, Nová Dubnica / Mgr. Ľuboš Valt


Rok 2010-2011

SPŠ elektrotechnická, Košice / Ing. Marta Greňová

SPŠ elektrotechnická, Košice / Ing. Jaroslava Richterová

Stredná odborná škola, vvg / Ing. Barbora Vanková

Obchodná akadémia, Žilina / Ing. Mária Víteková

Stredná odborná škola, Revúca / Ing. Alena Takáčová

Obchodná akadémia, Žilina / Ing. Halienková Alenka

Stredná odborná škola, Prešov / Ing. Renáta Fedorčíková

Súkromná stredná odborná škola, Poprad / Ing. Ľuboslava Kačmárová

Stredná odborná škola technická, Dolný Kubín / Ing. Milota Čutková

Obchodná akadémia, Šaľa / Brigita Szabóová

Stredná odborná škola obchodu a služieb, Nové Zámky / Ing. Katarína Kořenková

Stredná odborná škola podnikania, Trenčín / Ing.Michaela Krajčová

Obchodná akadémia, Prievidza / Ing. Katarína Pekárová

Obchodná akadémia, Dolný Kubín / Alena Zelinová

Stredná priemyselná škola stavebná, Nitra / Ing. Klaudia Beniaková

Obchodná akadémia, Banská Bystrica / Elena Oravská

Gymnázium Andreja Vrábla , Levice / Lenka Sulínová

Gymnázium Ivana Kupca , Hlohovec / Mária Jurištová

Obchodná akadémia, Rožňava / Ing. Helena Fraňová

Gymnázium , Lučenec / Martin Ballo


Rok 2009-2010

Stredná odborná škola obchodu a služieb, Bánovce nad Bebravou, / Ing.Tomová Zuzana

Obchodná akadémia, Pezinok , / Dana Navarová

Obchodná akadémia, Sabinov, / Ing. Mária Kuchárová

Stredná odborná škola obchodu a služieb, Čadca, / PhDr. Michal Čarnecký

Gymnázium, Prešov, / Mgr. Mária Sabolová

Gymnázium , Považská Bystrica, / Dana Filipová

Gymnázium, Turzovka, / Jana Belková

Obchodná akadémia, Martin, / Ing. Pavel Ďurás

Súkromné gymnázium Mercury, Bratislava, / Mgr. Martin Rozenberger

Gymnázium Martina Hattalu, Trstená, / Boris Matušek

Obchodná akadémia D. M. Janotu , Čadca, / Ing. Erika Padychová

Obchodná akadémia, Šurany, / Ing. Anastázia Petrášová

Gymnázium, Nováky, / Mgr. Anna Klopanová

Obchodná akadémia, Bratislava, / Simona Priecelová

Obchodná akadémia, Bratislava, / Adriana Jurášková

Obchodná akadémia, Prešov, / Viera Dupejová

Obchodná akadémia, Lučenec, / Ing. Martina Bellová

Obchodná akadémia, Lučenec, / Ing. Helena Tomašovičová

Obchodná akadémia, Tvrdošín, / Ing. Kovalčíková Katarína

Obchodná akadémia, Tvrdošín, / Ing.Jana Dreveňáková


Rok 2008-2009

Súkromné gymnázium Katkin park II, Košice / Mgr. Ľubica Petríková

Súkromné gymnázium Mercury, Bratislava V / Mgr. Denis Barna

Gymnázium, Sečovce / Ing. Robert Janok

Súkromná škola podnikania Ružomberok, Ružomberok / Ing. Ľubomíra Urbanová

Stredná priemyselná škola strojnícka, Spišská Nová Ves / Ing. Viera Kubovčíková

Združená škola hotelových služieb, Trenčín / Ing. Mária Búriová

Gymnázium, Partizánske / Ing. Jaroslav Španko

Združená škola hotelových služieb, Trenčín / Ing. Mária Zaťková

Obchodná akadémia, Levice / Ing. Erika Píšiová

Gymnázium J.G. Tajovského, Banská Bystrica / Ing. Beáta Štubňová

Gymnázium sv. T.Akvinského, Košice / Ing. Kvetoslava Danková

ZSŠ hotelových služieb a obchodu, Nové Zámky / Ing. Petra Kováčová

ZSŠ hotelových služieb a obchodu, Nové Zámky / Ing. Drahomíra Štepanayová

Súkromná stredná odborná škola, Sládkovičovo / Andrea Szolga Mažárová

Stredná priemyselná škola, Levice / Ing. Eva Mizeráková

Gymnázium, Trebišov / Denisa Mesarošová

Stredná vinársko ovocinárska škola, Modra / Ida Matuškovičová

Súkromná stredná škola podnikania, Dolný Kubín / Bc. Vladimír Hrivnák

Súkromná stredná škola podnikania, Dolný Kubín / Mgr. Melánia Ondziková

SPŠ strojnícka, Prešov / Mgr. Marcela Gajdošová

Súkromná stredná škola podnikania, Senica / Katarína Kromerinská

Obchodná akadémia, Sereď / Ing. Jana Mlynárová

SPŠ strojárska a elektrotechnická, Zlaté Moravce / Ing. Jarmila Bernáthová

Stredná priemyselná škola, Snina / Anna Buchláková

Súkromná obchodná akadémia, Žiar nad Hronom / Margita Oslancová

Súkromná obchodná akadémia, Košice / Ing. Jaroslava Cvoreňová

Obchodná akadémia, Sereď / Ing. Iveta Belanyiová

Evanj. Gymnázium J.A.Komenského, Košice / Mgr. Gabriela Štefanová

SSOŠ, wy / Dana Hajduková

Súkromná obchodná akadémia, Prešov / Marcela Mičková

Metodické centrum, Trenčín / Mirka Jakubeková


Rok 2007 - 2008

Gymnázium P. Horova, Michalovce / PaedDr. Vladimír Hirjak

Evanj. Gymnázium J.A.Komenského, Košice / Mgr. Gabriela Štefanová

Spojená škola, Nové Zámky / Ing. Ľudmila Švarcová

Obchodná akadémia, Rimavská Sobota / Ing. Mária Bukovská

Súkromná obchodná akadémia, Košice / Ing. Jaroslava Cvoreňová

Súkromná obchodná akadémia, Prešov / Ing. Marcela Mičková

Súkromná obchodná akadémia, Štúrovo / Ing. Ondrej Mokos, ml.

Obchodná akadémia Žilina, Žilina / Ing. Anna Mikáčová

Obchodná akadémia, Topoľčany / Ing. Viera Neumannová

Obchodná akadémia, Sereď / Ing. Jana Mlynárová

Obchodná akadémia, Považská Bystrica / Ing. Peter Bologa

Obchodná akadémia, Hlohovec / Anna Bisahová

Združená hotelová akadémia, Bratislava / Ing. Kornélia Lohyňová

Spojená škola OA, Partizánske / Ing. Mária Tomašovičová

Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Bratislava / Ing. Andrea Kuncová

Gymnázium, Dubnica nad Váhom / Adriana Vančová

Súkromná združená stredná škola, Dolný Kubín / Bc. Vladimír Hrivnák

Obchodná akadémia, Dolný Kubín / Ing. Alena Zelinová

Obchodná akadémia, Košice / Ing. Beáta Gajdošová

Obchodná akadémia, Vranov nad Topľou / Ing. Daniela Madurová

Stredná umelecká škola, Trenčín / Ing. Iveta Marčeková

Súkromná stredná škola Animus, Levice / Ing. Jana Hollá

Evanjelické gymnázium, Banská Bystrica / Ing. Jela Teremová

Súkromná obchodná akadémia Liberta, Bratislava / Ing. Katarína Bederková

SPŠ, Bardejov / Ing. Helena Labancova

Gymnázium, Žilina / Ing. Magdaléna Hajtmanková

Hotelová akadémia, Prešov / Ing. Mária Lipnická

Obchodná akadémia, Pezinok / Ing. Mária Macháčková

Obchodná akadémia, Sabinov / Ing. Amália Matiová

Gymnázium Šahy, Šahy / Ing. Marián Nespešný

Obchodná akadémia, Trnava / Ing. Martina Suchárová

Obchodná akadémia, Sabinov / Ing. Stanislav Turák

ZŠ a Gymnázium sv. Mikuláša, Prešov / Ing. Vlasta Kopčáková

Gymnázium Andreja Vrábla, Levice / Ing. Erika Sulinová

Sukromná škola Animus, Nitra / Ing. Iveta Orolínová

Sukromná škola Animus, Nitra / Ing. Monika Laurová

Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa / Jana Kormanská

Gymnázium, Trebišov / Mgr. Bibiána Molitorisová

Obchodná akadémia sv. Tomáša Akvinského, Žilina / Mgr. Ing. Janka Slocíková

Gymnázium, Stropkov / Mgr. Ivana Jecušková

Gymnázium sv. Františka z Assisi, Žilina / Mgr. Katarína Koželová

Súkromná stredná odborná škola, Skalica / Mgr. Lenka Jozefovičová

Súkromná združená stredná škola, Dolný Kubín / Mgr. Melánia Ondziková

Gymnázium, Lipany / Mgr. Soňa Šuhajová

Generálny partner

Nadácia Slovenskej sporiteľne

Odborný garant

TREND